Strani nogometeuropska natjecanja

Vlašić solidan u pobjedi West Hama, Kovač slavio u 89. minuti, Radošević igrao drugi dio u porazu, uvjerljivi Eintracht

21. listopada 2021. - 23:07

U susretu 3. kola H skupine Europske lige West Ham United je u Londonu pobijedio Genk sa 3-0 upisavši i treću pobjedu u skupini.

Domaćin je poveo u posljednjim trenucima prvog dijela golom Craiga Dawsona. Aaron Cresswell je ubacio iz kornera, a Dawson zabio za 1-0. Korak bliže novoj pobjedi "čekićari" su stigli u 57. minuti nakon još jednog kornera i nove Cresswellove asistencija. No, ovoga puta zabio je Issa Diop. Samo dvije minute kasnije priča je bila završena. Jarrod Bowen je lijepo pogodio za vodstvo 3-0.

Hrvatski reprezentativac Nikola Vlašić igrao je za londonski sastav do 83. minute.

U ranije odigranom susretu iz ove skupine Dinamo je na gostovanju u Beču pred 22.300 gledatelja izgubio od Rapida sa 1-2 upisavši drugi poraz u skupini.