Strani nogometkiks lidera

Šok na Santiago Bernabeu, Elche vodio do zadnjih deset minuta, ali je Real Madrid izvukao bod uz pogodak Luke Modrića

23. siječnja 2022. - 18:50

U susretu 22. kola španjolskog nogometnog prvenstva Real Madrid je na Santiago Bernabeu odigrao 2-2 protiv Elchea, nakon što su gosti do same završnice susreta vodili sa 2-0.

I drugi put u posljednja tri dana Elche je namučio "Kraljevski klub". Real i Elche su u četvrtak igrali u Kupu, a "Los Blancosi" su tada slavili sa 2-1 tek nakon produžetka.

Ovoga puta Elche je bio bliže pobjedi, a "Kraljevski klub" je iščupao bod u sudačkoj nadoknadi.

Bio je odličan susret u kojem Real Madrid pri rezultatu 0-0 nije realizirao kazneni udarac, gosti su potom imali 2-0, no Real je u posljednjih 10 minuta uspio izjednačiti, a Realov povratak je krenuo golom hrvatskog reprezentativca Luke  Modrića.

"Kraljevski klub" je imao sjajnu priliku za vodstvo u 33. minuti, no Karim Benzem nije reali...

20. travanj 2024 15:17