Strani nogometgaze i dalje

Sjajni Talijani se lako obračunali i sa Švicarskom, blistao Locatelli

16. lipnja 2021. - 22:51

U dvoboju 2. kola A skupine EURA Italija je u Rimu svladala Švicarsku s 3-0 (1-0) i postala prva reprezentacija koja se plasirala u osminu finala. Dva je pogotka za Talijane postigao Manuel Locatelli (26, 52), dok je treći gol zabio Ciro Immobile (89).

I u drugoj utakmici u skupini Talijani su pokazali da su zasad među glavnim kandidatima za naslov prvaka na Euru. Kao i protiv Turske, koju su dobili sa 3-0, i protiv Švicarske su igrali u visokom ritmu i sa puno kombinatorike. Ujedno, Italija je produžila niz nepobjedivosti na 29 utakmica.

Prvu prigodu "Azzurri" su stvorili u 11. minuti. Nakon dobrog centaršuta Spinazzole u 16-erac Ciro Immobile je pucao glavom, ali lopta odlazi iznad gola.

U 19. minuti nakon kornera zabija Giorgio Chiellini, ali pogodak je poništen nakon interve...

18. travanj 2024 21:14