Strani nogometsplitovac gori

Sjajni Ante Rebić ruši sve rekorde, jači je i od norveškog čuda Haalanda

Piše PSD
14. svibnja 2021. - 18:45

Da je hrvatski nogometni reprezentativac Ante Rebić brz igrač, to smo znali. Ali, to da može u rekordnom roku zabiti hat-trick, malo je tko očekivao. Naime, ne dogodi li se čudo u posljednja dva-tri kola neke od popularnih "liga Petice", Rebić će postati vlasnik najbrže zabijena tri gola na jednoj utakmici.

U velikoj pobjedi ove srijede kod Torina (0:7), Rebić je svoja tri pogotka koja su utakmicu dovela do konačnog rezultata zabio za svega 12 minuta, od 67. do 79. na semaforu torinskog Olimpica.

Rebić je tako za tri minute prestigao norveško čudo od djeteta, Erlinga Haalanda. Napadač Borussije je u 15 minuta utakmice protiv Herthe u studenom zabio tri pogotka, a iza njih su ostala imena poput Heunga Min-Sona (Tottenham) i Patricka Bamforda (Leeds) koji su njihove...

19. travanj 2024 11:05