Sjajna utakmica hrvatskog reprezentativca Borne Barišića, u gostujućoj pobjedi Rangersa zabio je gol i asistirao

29. studenog 2020. - 20:21

Nogometaši Rangersa izborili su plasman u četvrtfinale škotskog Liga kupa nakon što su na gostovanju pobijedili Falkirk sa 4-0 uz pogodak i asistenciju Borne Barišića.

Hrvatski reprezentativac pružio je sjajnu predstavu na Venue Falkirk Community stadionu u Falkirku upisavši pogodak i asistenciju.

Gosti su poveli u 6. minuti golom Jermaina Defoea, na 2-0 je povisio Calvin Ughelumba u 30. minuti, a u 41. minuti se među strijelce upisao i Barišić sjajnim golom iz slobodnog udarca.

U drugom dijelu Rangers je zabio još jedan pogodak, u 51. minuri Barišić je asistirao Jamesu Tavernieru za konačnih 4-0.

Barišić je igrao do 55. minute, dok je Nikola Katić izvan stroja zbog ozljede.

Drugi škotski velikan Celtic kod kuće je izgubio od Ross Countyja sa 0-2, a golove su zabili Ross ...

20. travanj 2024 05:21