Strani nogometprvi ove sezone

Sjajan pogodak kapetana: Kovačić zabio u gostujućoj pobjedi Chelseaja

11. ožujka 2023. - 18:17

Hrvatski nogometni reprezentativac Mateo Kovačić odigrao je čitavu utakmicu u ulozi kapetana Chelseaja te je bio strijelac posljednjeg pogotka u 3-1 (2-1) gostujućoj pobjedi protiv Leicester Cityja u susretu 27. kola engleskog prvenstva.

Kovačić je svoj prvi ovosezonski prvenstveni pogodak postigao u 78. minuti odlično reagiravši u kaznenom prostoru domaćih. Nakon što je Mudrik glavom spustio loptu, Kovačić je utrčao između dvojice braniča Leicestera, ispružio nogu te snažnim udarcem poluškaricama zatresao mrežu.

Chelsea je poveo golom Chilwella u 11. minuti, poravnao je Daka u 39., da bi se vjerojatno ključni trenutak utakmice dogodio u petoj minuti nadoknade prvog poluvremena kada je Havertz sjajno reagirao na proigravanje Fernandeza i lobao domaćeg vratara za vodstvo...

18. travanj 2024 22:02