Strani nogometu velikim problemima

Sevilla se bori za ostanak u La Ligi, a Rakitić poručuje: ‘Ne smijemo više raditi ovakve gluposti‘

16. siječnja 2023. - 13:18

Hrvatski vezni nogometaš Ivan Rakitić, čija se Sevilla nalazi u zoni ispadanja iz prve lige, poručio je da će se momčad teško izvući nastavi li igrati kao dosad.

Sevilla je u subotu izgubila s 1-2 na gostovanju u Gironi nastavivši agoniju u kojoj se nalazi od početka sezone,

“Hm…kako ubiti samoga sebe”, rekao je Rakitić, 34-godišnji kapetan Seville, upitan da analizira tu utakmicu.

“Neobjašnjive su naše greške. Ne želim uperiti prstom u nikoga, ali došli smo do točke kada nam se ovakve stvari više ne smiju događati”, dodao je za klupsku televiziju.

Sevilla je u Gironi, gradu u Kataloniji, povela u 13. minuti no domaćini su izjednačili u 46. pa u 88. minuti postigli pobjednički gol.

“Ne smijemo više raditi ovakve gluposti nego izvući Sevillu iz situacije u koj...

20. travanj 2024 00:58