Strani nogometpopunili prostor

Sevilla i Bayer su se plasirali u četvrtfinale Europske lige: Španjolci sve brzo riješili, Nijemci samo potvrdili posao

6. kolovoza 2020. - 21:08

Nogometaši Seville i Bayera iz Leverkusena plasirali su se u četvrtfinale Europske lige, Sevilla je u jednoj utakmici osmine finala igranoj na neutralnom terenu u Duisburgu nadigrala Romu sa 2-0 (2-0), dok je Bayer u uzvratu kao domaćin svladao škotski Rangers sa 1-0 (0-0) i tako potvrdio 3-1 pobjedu iz Glasgowa s početka ožujka.

Sevilla je pitanje pobjednika protiv Rome riješila u prvih 45 minuta, prvo je Reguilon u 22. minuti solo-akcijom doveo svoju momčad u vodstvo od 1-0 da bi pred kraj prvog poluvremena, u 44. minuti prodor Ocamposa po lijevoj strani i povratnu loptu u gol za 2-0 pretvorio En-Nesyri.

Bayer je još prije gotovo pet mjeseci u Glasgowu napravio glavninu posla protiv Rangersa, a prolazak među posljednjih osam potvrdio je minimalnom pobjedom u Leverkusenu golom...

17. travanj 2024 20:31