Sevilla demolirala United, asistencija sjajnog Rakitića, West Ham furiozno u polufinale, Basel i Roma nakon drame

20. travnja 2023. - 23:43

Bivši hrvatski nogometni reprezentativac Ivan Rakitić bio je asistent za drugi pogodak Seville u 3-0 (1-0) domaćoj pobjedi protiv Manchester Uniteda u uzvratnom susretu četvrfinala Europske lige kojom se španjolski sastav plasirao u polufinale tog natjecanja s obzirom da je prva utakmica prije tjedan dana završila rezultatom 2-2.

Rakitić je u 47. minuti izveo udarac iz kuta, a u skoku pred golom najviši je bio Bade i glavom zatresao mrežu. Prije tog gola dva puta je velike pogreške gostujuće obrane kažnjavao En-Nesyri, prvi pogodak marokanski je napadač postigao u 8. minuti nakon što je Maguire nonšanlatno reagirao na 20-ak metara od svojih vrata, a drugi u 81. minuti kada mu je loptu poklonio De Gea.

Rakitić je odigrao svih 90 minuta za Sevillu koja će u polufinalu u svibn...

24. travanj 2024 05:45