Serie A: Remi Fiorentine i Atalante, neugodna ozljeda Brekala, Pašalić nije nastupio

17. travnja 2023. - 23:04

U posljednjem susretu 30. kola talijanske Serie A nije bilo pobjednika, u Firenci su nogometaši Fiorentine i Atalante odigrali 1-1.

Atalanta je povela u 37. minuti nakon lijepog prodora Danca Maehlea koji je zabio za 1-0. No, Fiorentina je izjednačila početkom drugog poluvremena kada je dosuđen dvojbeni jedanaesterac uslijed, navodnog, igranja rukom Toloija. S bijele točke je miran bio Arthur Cabral koji je zabio za konačnih 1-1. Do kraja je Fiorentina bila bliže osvajanju preostala dva boda, ali je propustila dvije vrlo dobre prilike.

Atalanta je ostala na šestoj poziciji na ljestvici, dok je Fiorentina deveta.

Hrvatski nogometaš Josip Brekalo u igru je za Fiorentinu ušao početkom drugog poluvremena, ali je zbog ozljede glave morao napustiti igru već u 64. minuti. Na drugoj strani...

20. travanj 2024 03:55