Strani nogometmoćna predstava

‘Sedmica‘ Bayerna u Bochumu: Nagelsmann pružio priliku i dvojici mladih Hrvata, Stanišić igrao više od pola sata, Vidović dvadesetak minuta

21. kolovoza 2022. - 20:03

Još jednom iznimno uvjerljivom predstavom i pobjedom od 7-0 na gostovanju u Bochumu, nogometaši Bayerna zadržali su prvo mjesto i maksimalni bodovni učinak nakon tri kola nove sezone njemačke Bundeslige.

Već u 4. minuti mrežu domaće momčadi pogodio je Leroy Sane, a u 25. minuti je svoj prvijenac u debiju za Bavarce postigao Nizozemac Matthijs de Ligt. Kingsley Coman bio je strijelac za 3-0 u 33. minuti, a Sadio Mane je u 42. minuti pogodio za 4-0 na poluvremenu. Mane je u 60. minuti realizirao kazneni udarac za 5-0. Domaći branič Gamboa je zatresao svoju mrežu u 69. minuti, a za konačnih 7-0 strijelac je bio Serge Gnabry.

Trener aktualnih prvaka Julian Nagelsmann u ovom je dvoboju dao priliku i dvojici hrvatskih mladića. Josip Stanišić je u 62. minuti zamijenio Lucasa Hernand...

19. travanj 2024 22:52