Strani nogometLiga prvaka

Salah i Mane slomili Nijemce, Messi promašio penal, Barca nije mogla do senzacije

Piše Toni Bilić
10. ožujka 2021. - 23:03

PSG je potvrdio prolaz u četvrtfinale Lige prvaka protiv Barcelone, nisu Katalonci uspjeli izvesti novo čudo kao čuvenu ‘la remontadu‘ iz 2017. godine, ali su cijelu utakmicu na Parku prinčeva dominirali.

Ipak, to im je bilo dovoljno samo za remi 1:1, ni blizu dovoljno da nadoknade teških 1:4 sa svog Camp Noua. Od početka su gosti krenuli prema golu Keylora Navasa, svjesni kako im je to jedina opcija da održe nadu u preokret.

S druge strane, Parižani su bili prilično neaktivni, prepustili su loptu ‘blaugrani‘.

U takvoj igri u prvom poluvremenu je najopasniji po domaći gol bio Dembele, koji je dolazio u prilike po lijevoj strani, u prvih 20 minuta imao je čak tri šanse. No, dva njegova udarca obranio je Navas, a jednom je pucao preko gola. Onda je u 22. minuti sa suprotne, ...

25. travanj 2024 18:37