Strani nogometprešao granicu

Gerard Pique sinoć je zaradio crveni karton nakon brutalnog napada na suca: ‘To je jeb*** sramota, se**m ti na mater k**vu!‘

Piše SPORT SD
9. studenog 2022. - 07:53

Nogometaši Barcelone su osvojili sva tri boda na gostovanju u Pamploni pobijedivši Osasunu sa 2:1, iako su više od sat vremena su igrali s desetoricom igrača, nakon što je isključen Robert Lewandowski.

Osasuna je već u 6. minuti povela, a pogodak je postigao David Garcia. Lewandowski je u 11. minuti zaradio prvi žuti karton, zbog nepotrebnog povlačenja, a dvadeset minuta kasnije poljski napadač je naskočio na suparničkog braniča i laktom ga udario u vrat, zbog čega mu je sudac Manzano bez zadrške pokazao drugi žuti, a potom i isključujući crveni karton.

Nije to bio jedini crveni karton koji su dobili Katalonci. Naime, u završnici prvog poluvremena dobio ga je i Gerard Pique koji je bio na klupi za pričuve.

Pique je viđen kako u jednom trenutku ulazi na te...

18. travanj 2024 22:10