Roma vodila pa izgubila, Partizan šokirao Nijemce, uvjerljivi Arsenal, Monaco i PSV

6. listopada 2022. - 23:22

U susretu 3. kola B skupine Europske lige Rennes je pobijedio kijevski Dynamo sa 2-1, dok je u susretu skupine C Real Betis na gostovanju porazio Romu identičnim rezultatom.

Rennes je do pobjede protiv ukrajinskog sastava stigao u posljednjim trenucima susreta golom Desirea Douea.

Francuski sastav je poveo u 23. minuti preko Martina Terriera na asistenciju Aminea Gouirija. Izjednačio je Viktor Cigankov u 33. minuti, a pobjednički gol Doue je zabio u 89. minuti.

Hrvatski veznjak Lovro Majer igrao je za Rennes do 64. minute. U osmoj minuti je imao lijepu priliku, no pucao je pored gola. Do pogotka je mogao i u 27. minuti, pucao je s ruba kaznenog prostora, ali ponovo neprecizno.

U drugom susretu iz skupine Fenerbahče je pobijedio AEK Larnacu sa 2-0 golovima Michyja Batshuayia (26) i Rafa...

25. travanj 2024 07:53