Roma ‘razbila‘ Pašalićevu Atalantu i prekinula niz od šest uzastopnih prvenstvenih pobjeda Gasperinijeve momčadi

18. prosinca 2021. - 17:31

Nogometaši Rome slavili su u Bergamu 4-1 protiv Atalante, u ogledu 18. kola talijanske Serie A, čime je stao uspješan ligaški niz domaćina.

Atalanta je prije ove utakmice imala šest prvenstvenih pobjeda u nizu, ali je ovakvim rezultatom nastavljen i neuvjerljiv domaći niz Atalante u Serie A. U Bergamu Atalanta ima tri pobjede, tri remija i čak tri poraza.

Domaćin je šokiran već u 1. minuti kada je loptu u mrežu doslovno ugurao Tammy Abraham. Tek što su se domaći igrači donekle oporavili od takvog starta uslijedio je drugi pogodak Rome. U 27. minuti je lijepu akciju gostiju golom za 2-0 okrunio Zaniolo.

Ipak, u pravom trenutku je Atalanta uhvatila rezultatski priključak te je Cristanteu u sudačkoj nadoknadi prvog dijela upisan autogol za 1-2.