Roma pobjedom u Torinu osigurala Europa liga: novi prvak Juventus ubilježio šesti poraz u sezoni

29. srpnja 2020. - 23:58

Pobjedom 3-2 (2-1) na gostovanju kod Torina nogometaši Rome osigurali su peto mjesto kolo prije kraja natjecanja u talijanskoj Serie A te će sljedeće sezone igrati u grupnoj fazi Europske lige.

Torino je poveo pogotkom Berenguera (14), ali već do sredine prvog poluvremena su gosti došli do preokreta golovima Džeke (16) i Smallinga (23). Na 3-1 povisio je Diawara (61-11m) iz kaznenog udarca, a poraz Torina ublažio je Singo (66).

Nikola Kalinić je ostao na Rominoj klupi za pričuve.

Novi i stari prvak Juventus je poražen s 2-0 na gostovanju kod Cagliarija. Za šesti poraz 'stare dame' u ovom prvenstvu zaslužni su Gagliano (8) i Simeone (45+2). Marko Rog je bio u početnoj postavi pobjedničke momčadi, a zamijenjen je u 47. minuti.

Fiorentina je sa 4-0 nadigrala Bolognu zahaljujući ...

23. travanj 2024 20:44