Remi Tottenhama na gostovanju: Kane postavio rekord, navijači oduševljeni Perišićem

26. prosinca 2022. - 15:53

U prvom susretu 17. kola engleskog nogometnog prvenstva Brentford i Tottenham su odigrali 2-2, a za londonski sastav je cijeli susret odigrao hrvatski reprezentativac Ivan Perišić.

Već uobičajeno, Englezi na Štefanje igraju utakmice. Tradicija nije prekinuta niti ove godine, premda je Svjetsko prvenstvu u Katru završilo prije tek nešto više od tjedana dana.

Prvi su na teren na "Boxing Day" izašli nogometaši Brentforda i Tottenhama. Bila je to zanimljiva utakmica u kojoj je domaćin poveo 2-0, no Spursi su uspjeli izjednačiti.

Počelo je loše za goste iz Londona. U 15. minuti Brentford je poveo golom Vitalyja Janelta, da bi u 54. minuti Ivan Toney zabio za 2-0. Smanjio je Harry Kane u 65. minuti postigavši svoj deseti "Boxing Day" gol postavši time novi rekorder.