Strani nogometpremiership

Redsi pregazili Arsenal i nastavili lov za Ligom prvaka

3. travnja 2021. - 23:13

Nogometaši Liverpoola stigli su na peto mjesto ljestvice engleskog prvenstva uvjerljivom 3-0 (0-0) pobjedom na gostovanju kod Arsenala u susretu 30. kola.

Domaći su uspijevali držati rezultat 0-0 sat vremena, no onda je Diogo Jota u 64. minuti glavom u mrežu poslao odličan ubačaj Alexander-Arnolda. Pet minuta potom Salah je povisio na 2-0, da bi Diogo Jota svojim drugim pogotkom na susretu u 82. minuti postavio konačni rezultat.

Peti Liverpool sada ima 49 bodova, kao i šesti West Ham United, dok mu četvrti Chelsea, koji je rankije u subotu izgubio od West Bromwich Albiona sa 2-5, koji drži posljednje mjesto koje vodi u Ligu prvaka sljedeće sezone, bježi dva boda.

Na vrhu je uvjerljivo Manchester City, koji je također ranije u subotu nadigrao Leicester City sa 2-0, sa 74 boda, 1...

20. travanj 2024 09:19