Strani nogometgotovo rutinski

Real Madrid u finalu Superkupa, prelijep pogodak Luke Modrića

8. siječnja 2020. - 23:20

Nogometaši Real Madrida izborili su plasman u finale španjolskog Superkupa nakon što su u prvom polufinalnom susretu u saudijskom gradu Jeddah pobijedili Valenciju sa 3-1, a među strijelce se upisao i Luka Modrić.

"Kraljevski klub" je gotovo rutinski stigao do pobjede protiv 'Šišmiša' kojima je to bio prvi poraz u zadnjih osam susreta u svim natjecanjima.

Golove za Real zabili su Toni Kroos (15), Isco (39) i Luka Modrić (65), dok je za Valenciju zabio Dani Parejo iz kaznenog udarca u drugoj minuti sudačke nadoknade.

U drugom polufinalnom susretu u četvrtak se sastaju Barcelona i Atletico Madrid, a finale je 12. siječnja.

"Kraljevski klub" je poveo u 15. minuti nevjerojatnim golom Tonija Kroosa iz kornera. Njemački veznjak je iskoristio nepažnju vratara Jamumea Domenecha i na brz...

24. travanj 2024 02:13