Strani nogometderbi primere

Real Madrid sretno stigao do pobjede u Sevilli: Marokanac Bono nespretno je reagirao nakon dodira Viniciusa i zabio autogol

5. prosinca 2020. - 19:14

U derbiju 11. kola Primere Real Madrid je sretno slavio kod Seville s 1-0 autogolom domaćeg vratara Bona u 55. minuti.

Vratar  Seville Marokanac Bono nespretno i nesretno je reagirao nakon dodira Viniciusa, koji je okrznuo loptu pri ubačaju Mendya, dovoljno da ona promijeni smjer i od noge Bona odsjedne u mreži. Bio je to jedini gol na utakmici u kojoj je Real dominirao i imao bolje šanse, a pobjeda je vjerojatno spasila i trenera Zinédine Zidanea nakon dva uzastopna poraza.

Luka Modrić i Ivan Rakitić bili su u početnim postavama, a Rakitić je izašao u 64. minuti.

Real je nakon trijumfa treći na tablici s 20 osvojenih bodova, četiri manje od imenjaka iz San Sebastiana, dok se ekipa iz Andaluzije nalazi na petom mjestu sa 16 bodova.