Strani nogometfinale u rijadu

Real Madrid osvojio španjolski Superkup, Modrić zabio sjajan pogodak

16. siječnja 2022. - 22:05

Nogometaši Real Madrida pobjednici su španjolskog Superkupa nakon što su u finalu u saudijskom Rijadu pobijedili Athletic Bilbao sa 2-0. "Kraljevski klub" je poveo sjajnim pogotkom Luke Modrića u 38. minuti utakmice.

Rodrygo je probio po desnoj strani, vrativši loptu do Modrića koji je sjajnim udarcem s ruba kaznenog prostora svladao Unaia Simona. Sa 36 godina i 129 dana kapetan hrvatske reprezentacije je postao najstariji strijelac u španjolskom Superkupu.

Real je povećao prednost u 52. minuti golom Karima Benzeme iz kaznenog udarca. Jedanaesterac je skrivio Yeray zaustavivši Benzemin udarac rukom. Sudac Cesar Soto je provjerio video snimku pokazavši na bijelu točku, a Benzema je bio siguran. Bio je to njegov čak 18. pogodak u karijeri protiv baskijskog sastava, njegove najveće ...

25. travanj 2024 12:46