Strani nogometšpanjolska

Real Madrid nastavlja mrtvu utrku s Barcelonom: Modrić asistirao za vodeći zgoditak, a zbog trećeg žutog kartona propušta sljedeći susret

Piše Hina, SN
25. lipnja 2020. - 00:16

Real nije dopustio iznenađenje kakvo se dogodilo u prvom dijelu prvenstva kada ga je Mallorca svladala na svom stadionu, te je sinoć u Madridu uzvratio otočkom klubu i pobijedio ga rezultatom 2:0. Time je opet bodovno izjednačen s Barcelonom u super neizvjesnoj borbi za naslov španjolskog prvaka.

Luka Modrić opet je bio jedan od ključnih ljudi Reala, budući da je nakon njegove sjajne asistencije Vinicius Junior u 19. minuti iz blizine matirao vratara Mallorce. Gosti su žučno protestirali smatrajući da je u začetku te akcije bio prekršaj na njihovom igraču, ali VAR se nije oglasio.

Imali su Madriđani još dosta prilika i udaraca na vrata Mallorce, ali prednost su podebljali u 56. minuti kada je slobodan udarac s dvadesetak metara precizno izveo Sergio Ramos. Bio je to nj...

16. travanj 2024 15:42