Strani nogometjoš tri do kraja

Real Madrid maršira prema tituli, stigao do osme uzastopne pobjede: utakmicu obilježila neobična situacija i ozljeda glavnog suca

11. srpnja 2020. - 00:10

U utakmici 35. kola Primere nogometaši Reala slavili su u Madridu nad Alavesom s 2-0 i tri kola prije kraja prvenstva imaju četiri boda više i bolji međusobni skor od Barcelone.

Utakmicu je obilježila neobična situacija i ozljeda glavnog suca Jesusa Gila Manzana nakon sudara s igračem iz 26. minute. Manzano je nekako odradio prvo poluvrijeme, ali je na poluvremenu preuzeo ulogu četvrtog suca, dok ga je zamijenio Rodriguez Carpallo.

Alaves se u Madridu nije došao braniti, pa je Joselu već u 3. minuti pogodio gredu, ali je ipak Real poveo nakon prekršaja i kaznenog udarca kojeg je sigurno realizirao Kareem Benzema. Na 2-0 povećao je Marco Asensio nakon preciznog protunapada u u 50. minuti, na dodavanje Benzeme. Dokraja je "Kraljevski klub" znalački čuvao rezultat, te ga još t...

20. travanj 2024 16:26