Strani nogometbundesliga

RB Leipzig smanjio zaostatak za Bayernom: tri kola prije kraja prvenstva Bavarci imaju sedam bodova prednosti

25. travnja 2021. - 18:54

Nogometaši RB Leipziga smanjili su zaostatak za vodećim Bayernom na sedam bodova nakon što su u susretu 31. kola Bundeslige pobijedili Stuttgart sa 2-0.

Leipzig je iskoristio Bayernov subotnji poraz kod Mainza, no Bavarci tri kola prije kraja prvenstva i dalje imaju velikih sedam bodova viška.

U dvoboju između Leipziga i Stuttgarta ključni trenutak se dogodio u 14. minuti kada su gosti ostali s igračem manje nakon što je isključen Naouirou Ahamad.

Francuski veznjak je "pocrvenio" zbog iznimno oštrog prekršja nad Amadouom Haidarom. Sudac Deniz Aytekin je prvo pokazao žuti karton, međutim, nakon pregleda snimke promijenio je svoju odluku.

Domaćin je igrača više okrunio vodstvom u 46. minuti, a pogodak je postigao upravo Haidara. Leipzig je pobjedu potvrdio u 67. minuti golom Emi...

16. travanj 2024 16:44