Strani nogometIZVUKLI SE

Razočaranje za hrvatskog trenera: nakon senzacije se spašavali protiv potpunog autsajdera koji dosad nije osvojio ni bod

Piše SN
15. listopada 2019. - 23:21

Indijska nogometna reprezentacija, koju s izborničke klupe vodi Igor Štimac, odigrala je svega 1:1 kod kuće protiv Bangladeša u 3. kolu skupine E azijskih kvalifikacija za plasman na SP-u Kataru 2022. godine, prenose Sportske novosti

ndija je uoči susreta bila veliki favorit, a na kraju se Štimčeva momčad spašavala poraza u susretu igranom u Kolkati.

Golom Saada Uddina iz 41. minute Bangladeš je vodio sve do 88. minute, kada je konačnih 1:1 postavio Adil Khan golom glavom nakon ubacivanja iz kornera.

Ovakav rezultat usprkos spasu u zadnji čas za Indiju je ipak veliko razočaranje budući su nakon remija protiv Katara (0:0) u prošlom kolu ambicije momčadi jako porasle.

Ovim bodom Indija je ostala predzadnja na ljestvici s tek dva boda, dok je Bangladešu ovo bio premijerni ...

25. travanj 2024 08:00