PSG slavio na gostovanju kod St. Etiennea: Messi upisao tri asistencije, Ramos debitirao, Neymar u suzama iznesen s terena

28. studenog 2021. - 16:28

U susretu 15. kola francuskog nogometnog prvenstva lider PSG je na gostovanju pobijedio fenjeraša St Etienne sa 3-1 povećavši prednost nad drugoplasiranom Nicom na čak 14 bodova.

St Etienne je poveo, no ključnim se pokazao crveni karton kojeg je u 45. minuti dobio Timothee Kolodziejczak. S igračem više PSG je zabio tri gola okrenuvši rezultat za 13. pobjedu u 15 kola, a za sva tri gola je asistirao Lionel Messi.

Za PSG je debitirao Sergio Ramos koji je ovoga ljeta stigao iz Real Madrida, no zbog problema s ozljedom lista do sada nije igrao. No, sada se ozlijedio Neymar koji je u 84. minuti u suzama iznesen s terena zbog ozljede gežnja.

Domaćin je poveo u 23. minuti preko Denisa Bouange. PSG je u idućim minutam imao nekoliko odličnih prilika, posebno Kylain Mbappe koji je u 40. mi...

20. travanj 2024 15:11