PSG i Marseille ubilježili visoke pobjede, Lovro Majer zabio za Rennes koji je ostao u utrci za Ligu prvaka

13. ožujka 2022. - 23:27

Nogometaši Marseillea pobijedili su na gostovanju kod Bresta sa 4-1 u posljednjoj utakmici nedjeljnog programa 28. kola francuskog prvenstva.

Na poluvremenu je bilo samo 1-0 za goste golom Gersona u 3. minuti, da bi Milik (63) i Harit (71) digli tu prednost na 3-0. U sučevom dodatku je Brest smanjio preko Cardone (90+1), a onda odmah primili i četvrti pogodak za konačnih 4-1, a postigao ga je Under (90+1).

Hrvatski reprezentativac Duje Ćaleta-Car je bio u početnoj postavi Marseillea i igrao do 70. minute.

Nogometaši Rennesa u nedjelju su u Lyonu ostvarili četvrtu uzastopnu prvenstvenu pobjedu svladavši domaći Olympique sa 4-2, a treći pogodak za gostujuću momčad postigao je hrvatski reprezentativac Lovro Majer.

Rennes je poveo u 11. minuti golom Bourigeauda, a na 2-0 povisio j...

24. travanj 2024 22:36