Strani nogometfavoriti na čekanju

Prvi otvorili novo kolo španjolske Primere: Getafe i Valencia na vrhu nakon pobjeda u kojima nisu primili gola

29. rujna 2020. - 23:19

U susretu 4. kola španjolskog nogometnog prvenstva Valencija je na gostovanju pobijedila Real Sociedad sa 1-0, dok je Getafe porazio Real Betis sa 3-0.

Valencija je osvojila tri boda golom Maxi Lopeza u 75. minuti.

Domaćin je u posljednjim trenucima susreta uspio izjednačiti golom Robina Le Normanda, no "Šišmiše" je spasio VAR. Pokazalo se da je tijekom akcije Aritz Elustondo igrao rukom pa je pogodak poništen.

U drugom susretu Getafe je daleko lakše nego što se očekivalo pobijedio Real Betis sa 3-0.

Sva tri gola pala su u prvom dijelu, a strijelci su bili Angel (13, 42) i Cucurrela (39). Odličnu predstavu pružio je i Juan Hernandez upisavši dvije asistencije. Dodajmo kako su gosti od 84. minute igrali bez isključenog Aissa Mandija koji je u manje od minutu sakupio dva žuta karto...

19. travanj 2024 12:27