Strani nogometpremier league

Preporođeni Manchester United došao do treće prvenstvene pobjede zaredom, Leicester napokon uspio uzeti tri boda

4. srpnja 2020. - 19:05

U 33. kolu Premier lige nogometaši Manchester Uniteda u subotu su upisali treću pobjedu u nizu, a nakon korona-pauze napokon je i Leicester uspio uzeti tri boda.

Manchester United je na Old Traffordu svladao Bournemouth sa 5-2, te se je privremeno probio na četvrto mjesto, ima bod više od Chelseaja, koji večeras dočekuje Watford.

Gosti su poveli u 15. minuti zahvaljujući odličnom potezu Juniora Stanislasa, koji je uz korner liniju kroz noge proturio loptu najskupljem stoperu na svijetu Harryju Maguireu te skoro iz mrtvog kuta poentirao.

No, brzo je uslijedio preokret i do poluvremena Manchester United je postigao tri pogotka. Prvo je mrežu zatresao 18-godišnji Mason Greenwood (29), potom Marcus Rashford iz penala (35), te Anthony Martial (45+2) prekrasnim udarcem sa 18 metara. G...

20. travanj 2024 01:38