Preokret Intera u Veroni, igrali Perišić i Brozović, Kalinić odmarao, Šutalo debitirao

27. kolovoza 2021. - 23:12

Talijanski nogometni prvak Inter i u 2. je kolu nove sezone Serie A ostvario pobjedu, ovoga puta je preokretom sa 3-1 (0-1) kao gost nadigrao Veronu.

Domaći je sastav poveo pogotkom Ilića (15) nakon velike pogreške i netočnog ispucavanja vratara Intera Handanoviča, no u nastavku su pobjedu Interu osigurali Argentinci Lautaro Martinez (47) i Joaquin Correa (83, 90+4). Kod pogotka za izjednačenje sudjelovao je i hrvatski reprezenttivac Ivan Perišić, on je ubacio loptu iz auta u kazneni prostor gdje je Džeko glavom prebacio za Lautara koji je poentirao.

Pobjedu je u samoj završnici osigurao Correa, koji je u igru ušao u 74. minuti, on je u 83. minuti prvo sjajnim udarcem glavom iskoristio ubačaj Darmiana, da bi u četvrtoj minuti nadoknade bio precizan i udarcem nogom s više od 20 me...

19. travanj 2024 15:53