Strani nogometkvalifikacije za sp

Prekinut stopostotni niz Brazila, u derbiju kola Argentina svladala Urugvaj, Messi zabio neobičan gol

11. listopada 2021. - 08:12

U južnoameričkim nogometnim kvalifikacijama za SP 2022. u nedjelju je prekinut stopostotni niz Brazila, a u derbiju kola u Buenos Airesu je Argentina svladala Urugvaj sa 3-0.

Argentina je povela neobičnim golom Lionela Messija u 38. minuti. On je sa oko 35 metara prebacivši braniče Urugvaja uputio loptu u kazneni prostor prema svom napadaču Nicolasu Gonzalezu, koji ju je promašio kao i istrčali vratar Fernando Muslera i tako je lagano putujuća lopta ušla u mrežu.

Šest minuta kasnije Rodrigo De Paul pogađa za vodstvo Argentine 2-0, a konačnih 3-0 postavio je Lautaro Martínez (62).
Brazil je do sada imao stopostotni niz, devet pobjeda u isto toliko susreta, a prekinut je u gostima u Kolumbiji u utakmici koja je završila 0-0.

Brazil je na vrhu poretka sa 28 bodova, a sli...

16. travanj 2024 19:06