Strani nogometPREMIER LIGA

Potpuni očaj Liverpoola: Šesti uzastopni domaći poraz

Piše Toni Bilić
7. ožujka 2021. - 17:43

Crnoj seriji Liverpoola nema kraja, još uvijek aktualni prvaci Engleske jučer su izgubili i šestu utakmicu zaredom na svom Anfieldu, s 1:0 od 'redsa' je bio bolji Fulham, momčad koja je i s tom pobjedom još uvijek u zoni ispadanja! Menadžeru gostiju, 40-godišnjem Scottu Parkeru, bilo je to prvo gostovanje na Anfieldu kao treneru, i odmah je osvojio sva tri boda.

Fulhamu je za pobjedu bio dovoljan gol Marija Lemine u posljednjoj minuti prvog poluvremena. Gosti su imali slobodan udarac iskosa, ubačenu loptu odbila je Liverpoolova obrana, ona je došla do Salaha na rubu šesnaesterca. No, Egipćanin nije bio oprezan, s leđa mu je loptu uzeo Lemina, napravio dva koraka naprijed i reprezentativac Gabona je zdesna pogodio suprotni donji kut.

Liverpool je u nastavku silovito jurnuo prem...

19. travanj 2024 20:02