Pobjednik francuskog Kupa propustio nokautirati Monaco: sjajni Falcao izvukao 'kneževe' iz ponora

2. svibnja 2019. - 00:41
2017-05-03T204929Z_136846169_MT1ACI14788277_RTRMADP_3_SOCCER-CHAMPIONS-AMO-JUV.JPG

U odgođenom susretu 34. kola francuskog nogometnog prvenstva Rennes i Monaco su odigrali 2-2.

Domaćin je nakon svega devet minuta vodio sa 2-0, no momčad iz Kneževine je u nastavku uspjela izjednačiti osvojivši važan bod u borbi za prvoligaški spas.

Rennes je poveo u 3. minuti golom Adriena Hunoua, a isti je igrač šest minuta kasnije zabio i za 2-0. Zanimljivo, kod oba gola je sudac Eric Wattellier tražio provjeru, no sve je bilo regularno.

Monaco se vratio u igru u 69. minuti kada je Radamel Falcao smanjio rezultat, a sjajni kolumbijski napadač je šest minuta kasnije izjednačio na 2-2 svojim 14. golom ove sezone.

Danijel Subašić nije branio za momčad iz Kneževine zbog ozljede.

Utakmica se trebala igrati proteklog vikenda, ali je dvoboj odgođen zbog finala francuskog Kupa u...

18. travanj 2024 03:45