Strani nogometuzbudljiva liga

Pobjede Bayerna i Borussije (D) novim bodovima nastavljaju utrku na vrhu Bundeslige

11. veljače 2023. - 18:49

Nogometaši Bayerna i dortmundske Borussije upisali su pobjede u utakmicama 20. kola njemačke Bundeslige te je trenutačno Borussia prvi pratitelj na ljestvici vodećih Bavaraca.

Bayern je rutinski upisao domaću pobjedu protiv Bochuma s 3-0. Krajem prvog dijela po prvi puta su kapitulirali gosti, a strijelac je bio Mueller u 41. minuti. Kasnije je sve zaključeno golovima Comana u 64. i Gnabryja iz jedanaesterca u 73. minuti.

Hrvatski nogometaš Josip Stanišić je cijelu utakmicu odgledao s domaće klupe za pričuve.

Borussia je gostovala u Bremenu gdje se „osvetila“ Werderu za domaći poraz u prvom dijelu sezone. Slavila je Borussia 2-0 golovima u drugom poluvremenu, a strijelci su bili Bynoe-Gittens u 67. i Brandt u 85. minuti.

Bayern ima tri boda više od Borussije (D) te četiri vi...

19. travanj 2024 14:38