Pobjeda Rome u rimskom derbiju, Lazio ispao iz svih kombinacija za plasman u Ligu prvaka

15. svibnja 2021. - 22:55

U posljednjoj utakmici subotnjeg programa 37. kola talijanske Serie A Roma je u rimskom derbiju svladala Lazio s 2-0 (1-0) koji je tako ispao iz svih kombinacija za plasman u Ligu prvaka. Romu su do pobjede doveli Mkhitaryan (42) i Pedro (78).

Lazio ima 67 bodova i završit će sezonu na šestom mjestu, dok je Roma sa 61 bodom na korak do osvajanja sedmog mjesta.

Nogometaši Juventusa su svladali Inter s 3-2 u dvoboju starog i novog prvaka Italije, čime su povećali svoje izglede za plasman u Ligu prvaka.

Juventus je poveo pogotkom Cristiana Ronalda u 24. minuti. Handanović mu je obranio udarac s bijele točke, ali je Portugalac bio na odbijenoj lopti i ispravio propušteno. Jedanaesterac je dosuđen i na drugoj strani, a u 35. minuti ga je u izjednačenje na 1-1 pretvorio Romelu...

19. travanj 2024 22:17