Pobjeda PSG-a unatoč ozljedi Mbappea, Marseille iskoristio kiks Lensa i probio se na drugu poziciju

1. veljače 2023. - 23:46

Nogometaši Paris Saint-Germaina osvojili su važne bodove nakon što su u susretu 21. kola Le Championnata na gostovanju pobijedili Montpellier sa 3-1.

PSG sada ima pet bodova više od Marseillea koji se probio na drugo mjesto nakon što je Lens upisao domaći poraz.

Pariški sastav je do pobjede na Mossonu stigao u drugom poluvremenu nakon što prvih 45 minuta neće pamtiti po dobrome. Posebno Kylian Mbappe.

Naime, u osmoj minuti PSG je dobio kazneni udarac kojeg je izveo Mbappe, no Benjamin Lecomte je obranio njegov udarac. Međutim, vratar domaćeg sastava je stajao izvan linije pa je udarac ponovoljen. Mbappe je ponovo pucao, a Lecomte još jednom obranio udarac jednom od najboljih napadača svijeta. Vratar Lensa je loptu odbio u vratnicu, a Mbappe je odbijanac iz neposredne blizine pos...

24. travanj 2024 16:17