Strani nogometrusko prvenstvo

Peta utakmica u nizu bez pobjede: CSKA produbljuje, ne pomaže niti fenomenalni Vlašić koji je opet zabio

6. prosinca 2020. - 20:53

Nogometaši moskovskog CSKA produžili su krizu odigravši 2-2 protiv Himkija u susretu 17. kola ruskog prvenstva.

Bila je to već peta utakmica u nizu moskovskog sastava bez pobjede.

CSKA je poveo u 40. minuti sedmim golom ove sezone Nikole Vlašića, no gosti su okrenuli rezultat golovima Ilje Kuharčuka (47) i Reziuana Mirzova (51). Ipak, Ilja Škurin je u 54. minuti uspio izjednačiti.

Vlašić je igrao cijeli susret, dok je Kristijan Bistrović ušao u igru u 87. minuti.

Moskovski Dinamo je pobijedio Arsenal iz Tule sa 1-0 golom Danila Fomina (45). Hrvatski nogometaš Nikola Moro je za Dinamo igrao cijeli susret.

Ufa je na gostima pobijedila Rostov sa 1-0 pogotkom bivšeg napadača Dinama i Intera Komnena Andrića u 70. minuti. Filip Mrzljak je za goste igrao do 88. minute.