Perišić zabio, ali je Real slavio u dramatičnom derbiju u Madridu; Liverpool i Bayern raspucani u gostima, hat-trick Dioga Jote

3. studenog 2020. - 23:22

Real Madrid i Inter su na Alfredo Di Stefano stadionu odigrali vrlo zanimljivu utakmicu, Inter se golom Ivana Perišića uspio vratiti nakon zaostatka od 2:0, ali je na kraju ipak slavio Real s 3:2. Ipak nismo vidjeli pravi hrvatski dvoboj, jer je Luka Modrić ušao tek u 78. minuti. Perišić je, kao i u prethodnoj utakmici s Parmom, zaigrao u napadu, u paru s Lautarom Martinezom, mijenjajući ozlijeđenog Lukakua.

Domaćini su poveli u 25. minuti nakon velike greške Interova desnog beka Hakimija, koji je vraćao loptu vrataru Handanoviću, ali to je presjekao Benzema, zaobišao slovenskog čuvara mreže i zabio za 1:0. Već u 33. minuti Real je zabio i drugi gol, nakon kornera je glavom pogodio Sergio Ramos. No, Inter je odmah vratio neizvjesnost, nakon samo dvije minute Martinez je zabio nak...

19. travanj 2024 10:56