Strani nogometzabio tri komada

Parma na krilima Danca Corneliusa uvjerljivo slavila kod Genoe, Torino minimalno slavio protiv Udinesea

23. lipnja 2020. - 23:56

Nogometaši Parme ostvarili su uvjerljivu 4-1 pobjedu (2-0) na gostovanju kod Genoe uz tri pogotka Danca Andreasa Corneliusa, dok je Torino kao domaćin svladao Udinese s minimalnih 1-0.

Raspoloženi i snalažljivi napadač Parme Andreas Cornelius prvi je od svoja tri pogotka postigao u 18. minuti. Na 2-0 povisio je u 33. minuti, a 'hat-trick' je kompletirao u 53. minuti. U 29. minuti Criscito nije uspio realizirati kazneni udarac za Genou, da bi u 59. minuti Falque bio uspješan s bijele točke i donio malo nade u preokret. No, u 87. minuti je Šveđanin Dejan Kulesevski pogodio za konačnih 4-1.

U Torinu je pobjednički pogodak pao već u 16. minuti, kad je Belotti pobjegao svom čuvaru na lijevoj strani i sa pet metara iskosa svladao gostujućeg vratara Mussa.