Odbijanac od Pašalićeva šuta pospremio Hojlund u mrežu za pobjedu Atalante nad Empolijem

17. ožujka 2023. - 23:47

Hrvatski reprezentativni veznjak Mario Pašalić sudjelovao je u akciji za pobjedonosni pogodak Atalante u 2-1 (0-1) domaćem uspjehu protiv Empolija u susretu 27. kola talijanskog nogometnog prvenstva.

Pašalić je u 86. minuti prihvatio loptu u kaznenom prostoru Empolija, pokušao pucati, a lopta se od bloka gostujućeg braniča odbila na nogu Hojlunda koji je pogodio za konačnih 2-1.

Empoli je poveo golom Ebuehija u 44. minuti, a na 1-1 poravnao je De Roon u 58. minuti.

Pašalić je igrao za Atalantu do 89. minute, dok je Marko Pjaca ostao na klupi Empolija.

Atalanta je šesta sa 45 bodova, dok je Empoli 14. sa 28.

Ranije u petak je hrvatski reprezentativni stoper Martin Erlić odigrao čitav susret za Sassuolo koji je na svom terenu svladao Speziju sa 1-0 (0-0). Jedini gol na utakmici pos...

19. travanj 2024 16:26