Novom pobjedom Marseille ‘betonirao‘ drugo mjesto: Ćaleta-Car nehotice asistirao za hat-trick Benedetta

28. veljače 2020. - 23:54

Nogometaši Marseillea učvrstili su se na drugom mjestu ljestvice francuske lige 3-2 (2-1) gostujućom pobjedom protiv Nimesa u susretu 27. kola.

Domaći su poveli golom Ferhata (5), no gosti su već do odmora uspjeli preokrenuti s dva pogotka Benedetta (10, 36), a argentinski je napadač u nastavku u 68. minuti kompletirao "hat-trick" i osigurao pobjedu Marseilleu. Deaux (90+2) je u sudačkoj nadoknadi tek ublažio poraz Nimesa.

Hrvatski stoper Duje Ćaleta-Car, koji je odigrao čitav susret za Marseille, bio je nehotični asistent za treći pogodak Benedetta jer se u gužvi u kaznenom prostoru domaćih lopta od glave Ćalete-Cara odbila pred nogu Benedetta koji je odmah pucao prema golu.

Drugi Marseille sada ima 55 bodova, 10 manje od vodećeg Paris SG-a, a 11 više od trećeg Rennesa, dok...

20. travanj 2024 15:14