Strani nogometLiga prvaka

Nogometaši Intera uvjerljivo osigurali osminu finala

26. listopada 2022. - 21:04

Nogometaši Intera pobijedili su pred svojim navijačima Viktoriju Plzen 4-0 u ogledu 5. kola skupine C Lige prvaka čime su osigurali plasman u osminu finala.

Prije je već bilo poznato da iz ove skupine dalje ide Bayern, Barcelona će kao sigurna treća nastaviti ovosezonsku avanturu u Europskoj ligi, dok Viktoria ostaje zadnja i završava svoj europski put.

U uvodnih 20-ak minuta Viktoria Plzen nije bila samo ravnopravna, već i nešto bolja od favoriziranog Intera. Talijanska momčad je prve prave šanse morala čekati sve do 25. minute, kada je u istom napadu češki vratar tri puta bio na mukama. No, dva puta Di Marco i jednom Hitarjan nisu uspjeli zabiti za 1-0, a pritom je gostujući vratar Stanek dva puta dobro reagirao.

No, od tog trenutka je počelo frcati sa svih strana prema če...

18. travanj 2024 19:20