Strani nogometdobre vijesti

Niku Kovača spasio igrač kojega je zamalo otpisao, Ivan Jurić stigao do nove pobjede

29. listopada 2019. - 23:14

Niko Kovač ne živi mirno nakon 7-2 pobjede na gostovanju protiv Liverpoola. Nekoliko utakmica bez pobjede u Bundesligi, žestoki govor njihova predsjednika u Ateni, slabo izdanje protiv Herthe, a sad i problemi protiv Bochuma...

Bayern je gubio 1-0 u drugom krugu njemačkog kupa sve do 83. minute, protiv momčadi koja ima najmanje bodova u drugoj ligi (9) i nalazi se u zoni ispadanja u treću ligu. Bochum je poveo autogolom Alphonsa Daviesa u 36. minuti.

Istrčao je dosta izmiješani sastav Bayerna, no od poluvremena do 65. minute zaigrali su Lewandowski, Coutinho, Müller. Bochum je bio na streljani, ali uspijevao je sačuvati mrežu, no samo do 83. minute.

ad je Gnabry zabio za poravnanje, a šest minuta kasnije veliki preokret zaključio je Muller, koji je otvoreno zatražio transfer u s...

24. travanj 2024 16:28