Niksi Vlašić zabio za Torino, ali nije bilo dovoljno, Pašalić i Atalanta slavili

1. rujna 2022. - 23:06

Hrvatski reprezentativni veznjak Nikola Vlašić bio je strijelac jedinog pogotka za Torino u 1-3 (0-1) porazu na gostovanju kod Atalante u susretu 4. kola talijanskog nogometnog prvenstva.

Vlašić je u 77. minuti pogodio za smanjenje rezultata na 2-1 snažnim udarcem sa 10-ak metara nakon dodavanja Pellegrija. To je njegov drugi gol za klub.

Junak pobjede Atalante bio je Nizozemac Koopmeiners koji je postigao sva tri gola, prvog i trećeg s bijele točke u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena i 84. minuti, a drugog preciznim udarcem sa 20 metara u 47. minuti.

Ovom pobjedom Atalanta je izbila na vrh ljestvice sa 10 bodova, koliko ima i druga Roma, dok je Torino osmi sa sedam bodova.

Vlašić je igrao čitav susret za Torino, dok je Mario Pašalić bio na terenu za Atalantu do 80. minute.