Strani nogometpremier liga

Nikola Vlašić asistent u gostujućoj pobjedi CSKA

3. listopada 2020. - 18:05

Suparnik zagrebačkog Dinama u skupini K Europske lige, moskovski CSKA u susretu je 10. kola ruskog nogometnog prvenstva kao gost u Jekaterinburgu svladao Ural sa 2-0 (0-0), a hrvatski reprezentativni veznjak Nikola Vlašić bio je asistent za drugi pogodak.

CSKA je oba gola postigao nakon što je ostao s igračem manje na terenu, u 49. minuti isključen je Magnusson, no tri minute potom lopta je sretno stigla do Zajnutdinova koji je s vrha kaznenog prostora pogodio za 1-0.

Moskovljani su već u 56. povećali svoju prednost na konačnih 2-0, Vlašić je prvo pucao sa 15-ak metara, njegov je pokušaj domaći vratar odbio, a do lopte je prvi stigao hrvaski reprezentativac koji je zatim dodao Maradišviliju koji je jakim udarcem zatresao mrežu.