Strani nogometpeh za pehom

Nikako da mu krene: Subašić ponovno ozlijeđen, Mbappe napunio mrežu rezervnog vratara Monaca do vrha

22. travnja 2019. - 09:59

Za potvrdu obrane naslova prvaka Francuske igrači Paris Saint-Germaina svladali su na Parku prinčeva Monaco sa 3-1 (2-0), a Kylian Mbappe je postigao sva tri pogotka za stare i nove prvake, čiji su igrači na ovoj utakmici umjesto svojih imena na dresovima nosili ime Notre-Dame, jednog od simbola Pariza koji je nedavno oštećen u velikom požaru.

Osim uvjerljivog poraza i ostanka u opasnoj zoni, loša vijest za momčad Monaca je i nova ozljeda bivšeg hrvatskog reprezentativnog vratara Danijela Subašića koji je već u 13. minuti morao napustiti igru, a zamijenio ga je Švicarac Diego Benaglio.

Već u jednom od prvih napada nakon zamjene PSG je došao u vodstvo. U 15. minuti brz kontranapad izveli su Diaby i Mbappe, a nekadašnji igrač Monaca je postigao prvi od svoja tri pogotka. U 38....

18. travanj 2024 21:36