Strani nogometna mišiće

Nije moglo bez drame i produžetaka: Manchester United se plasirao u svoje jubilarno 30. polufinale FA Cupa

27. lipnja 2020. - 21:35

Nogometaši Manchester Uniteda prvi su polufinalisti engleskog FA Cupa nakon što su slavili kod Norwicha sa 2-1 nakon produžetka.

Pogodak vrijedan plasmana među četiri najbolje momčadi u FA Cupu polučio je branič Harry Maguire u 118. minuti, za jubilarno, 30. polufinale Manchester Uniteda. United se jako mučio protiv Norwicha, koji je zadnji u Premijer ligi, ali je pred svojim praznim stadionom bio u regularnom dijelu bliži pobjedi.

Poveo je ManU preko Nigerijca Ighaloa u 51. minuti, a u 74. je za domaće izjednačio Cantwel. Trenutak odluke zbio se u 89. minuti kada je branič Norwicha Klose dobio crveni karton, a domaći se s igračem manje nisu mogli oduprijeti slavnoj momčadi u produžetku.

U preostalim četvrtfinalnim susretima u nedjelju igraju Sheffield United -Ar...

25. travanj 2024 19:05