Strani nogomettotalno ludilo

Nestvarna pobjeda Liverpoola u najvećem engleskom derbiju, na Anfieldu Manchester Unitedu dali sedam komada

5. ožujka 2023. - 19:38

U najvećem derbiju engleskog nogometa Liverpool je na svom Anfieldu svladao Manchester United s nestvarnih 7-0 (1-0) u susretu 26. kola Premier lige.

Nakon izjednačenog prvog poluvremena ključni trenutak se dogodio u 43. minuti kada je Gakpo pogodio za 1-0. Početkom nastavka Nunez je u 47. minuti povisio na 2-0 nakon čega se United morao potpuno otvoriti što su brzonogi napadači domaćih iskoristili da iz protunapada do vrha napune mrežu gostiju. Na 3-0 je svojim drugim golom povisio Gakpo u 50. minuti, za 4-0 pogodio je Salah u 66., za 5-0 je strijelac svojim drugim golom bio Nunez u 75. minuti, da bi Salah također postao dvostruki strijelac u 83. minuti, da bi konačni rezultat postavio Firmino u 87. minuti.

Ovime je izjednačen najteži prvenstveni poraz Manchester Uniteda u klu...

19. travanj 2024 12:18