Nekadašnji igrač Hajduka asistent za Bordeaux, a Toulouse bez Kalinića na golu i s dva isključena igrača ubilježio novi poraz

15. veljače 2020. - 23:53

Hrvatski veznjak Toma Bašić, koji je u prošlom kolu postigao pogodak u pobjedi svog Bordeauxa, u subotu je bio asistent u remiju 2-2 protiv Dijona. Bašić je izveo korner nakon kojeg je Korejac Ui-Jo Hwang u 35. minuti pogodio za 1-1.

Drugi pogodak za Bordeaux postigao je Jimmy Briand (64), dok je oba gola za Dijon zabio Mounir Chouiar (16, 72).

U 25. kolu nogometnog prvenstva Francuske posljednjeplasirani Toulouse je bez ozlijeđenog vratara Lovre Kalinića izgubio od Nice sa 0-2, a strijelci su bili Pierre Lees-Melou (12) i Christophe Herelle (90+5). Toulouse je utakmicu završio sa dva igrača manje. Prvo je u 27. minuti crveni karton dobio stoper Ruben Gabrielsen, a u 77. minuti i desni branič Steven Moreira.

17. travanj 2024 14:01