Nekadašnji branič Hajduka i hrvatski reprezentativac svojim igrama podiže cijenu na tržištu: Celtic novom pobjedom s maksimalnim učinkom na vrhu ljestvice

21. kolovoza 2022. - 18:10

Hrvatski nogometni reprezentativac Josip Juranović bio je asistent za drugi pogodak Celtica koji je u susretu 4. kola škotskog prvenstva na svom terenu svladao Hearts sa 2-0 (1-0).

U posljednjoj, četvrtoj minuti sudačke nadoknade Juranović je ubacio prizemnu loptu u gostujući peterac gdje je najbolje reagirao Giakoumakis i postavio konačni rezultat. Inače, Celtic je poveo u 13. minuti golom Furuhashija na dodavanje Maede.

Gosti iz Edinburgha utakmicu su završili s devet igrača jer su pred kraj utakmice zbog dva žuta kartona isključeni Cochrane u 89. i Sibbick u prvoj minuti nadoknade.

Juranović je odigrao čitav susret za Celtic koji je na vrhu ljestvice s maksimalnih 12 bodova, dva više od drugog Rangersa, dok je Hearts četvrti sa sedam bodova.

19. travanj 2024 05:55